Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Eski Başkanları

Tarih Birinci Reis İkinci Reis
1936-1938 Ziya Yücel Fahrettin Güvenkaya
1939 Ziya Yücel Hamdi Gönül
1939-1943 Ziya Yücel Fahrettin Güvenkaya
1944 Mustafa Kutlu Fahrettin Güvenkaya
1945 Fahrettin Güvenkaya Bahri Kibar
1946 Ziya Yücel Mahmut Yalman
1947 Bahri Kibar Hayri Çıtak
1948-1951 Bahri Kibar Zahit Bolaman
18.11.1951'de intibak amaçlı Yönetim Kurulu Başkanı İsmail İshakoğlu'dur
Tarih Yönetim Kurulu Başkanı Meclis Başkanı
1952-1954 Sami Bursalı İsmail İshakoğlu
1954-1959 Cemalettin Koç Sami Bursalı
1959-1961 Rıza Yücel M. Kemal Ekmekçi
1963-1964 B. Fuat Güler Kamil Uzunkök
1964-1967 Asım Yalman Kamil Uzunkök
07.01.1967 Ahmet Kibar (Vefat) M. Kemal Ekmekçi
16.01.1967 B. Fuat Güler M. Kemal Ekmekçi
1967-1968 Ziyaettin Toprakbastı Suat Akat
1968-1969 Ziyaettin Toprakbastı Kamil Uzunkök
1969-1971 İsmail Gündüz Kamil Uzunkök
1971 Ertuğrul Yalçın Ziyaettin Toprakbastı
1971-1972 Ertuğrul Yalçın M. Aydın Çamaş
1972-1973 Hikmet Altuntaş Altan Güvenkaya
1973-1974 M. Aydın Çamaş Altan Güvenkaya
1974-1976 Hüsnü Keskin Altan Güvenkaya
1976 Rahmi Yangın Ahmet Erkli
1976-1977 Hikmet Altuntaş Hasan Şahin
1977-1978 M. Aydın Çamaş Hasan Şahin
1978-1979 Ferudun Karamolla Cemal Kutlu
1979-1980 Cemal Kutlu Kazım Yurttaş
1980-1981 Y. Ziya Tandoğdu Cemal Kutlu
1981-1982 Süleyman Çürüksu Ertuğrul Yalçın
1982-1984 Mazhar Yerebasmaz Ertuğrul Yalçın
1984-1986 Cemal Kutlu Ertuğrul Yalçın
1986-1987 Mustafa Sade Ertuğrul Yalçın
1987-1989 Yaşar Kutlu Ertuğrul Yalçın
1989-1992 Saim Ökrenmiş Ertuğrul Yalçın
1992-1993 Fahri Tanrıkulu Hüseyin İzgü
1993-1995 Fahri Tanrıkulu Hüseyin İzgü
1995-1998 Talip Dere Mevlüt Karabayrak
1998-1999 Talip Dere B. Uğur Hazinedar
1999-2001 Fahri Tanrıkulu Mehmet Koç
2001-2005 Fahri Tanrıkulu Mehmet Koç
2005-06.02.2009 Fahri Tanrıkulu Hüseyin İzgü
06.02.2009-09.05.2013 Tayfun Karataş Fahri Tanrıkulu
10.05.2013-31.03.2018 Tayfun Karataş Fahri Tanrıkulu
01.04.2018 - Tayfun Karataş Fahri Tanrıkulu